Urlop tuż, tuż, a Ty wciąż nie masz jeszcze planów, gdzie je spędzić? A może szukasz niedrogiego zakwaterowania nad polskim morzem i wciąż nie możesz znaleźć nic odpowiedniego dla siebie? Zdaje się, że właśnie znalazłeś dla siebie idealne rozwiązanie. Jest nim Łeba, miasto w województwie pomorskim, na Wybrzeżu Słowińskim, w samym środku wspaniałych atrakcji i miejsc niezwykłych, jedynych w swoim rodzaju. Miasto oferuje nam całe mnóstwo miejsc zakwaterowania, baza noclegowa jest rozwinięta niezwykle bogato. Turyści mogą wynająć hotelowy pokój, pensjonat czy domek, a to wszystko za zupełnie przystępną cenę i bardzo blisko do największych atrakcji (zajrzyj na portal Meteor). Naprawdę warto zdecydować się na przyjazd do Łeby. Piękne wspomnienia są gwarantowane.

Tutaj masz niepowtarzalną szansę poczuć wiatr we włosach, oddychać pełną piersią krystalicznie czystym powietrzem, pełnym dobroczynnej bryzy. Nie ma na świecie drugiego takiego miejsca, które skupiałoby w sobie tyle piękna, atrakcji i cudownych widoków. Łeba jest miastem wyjątkowym. Każdy, kto tylko zdecyduje się na przyjazd tutaj, obowiązkowo spędza długie godziny, łapiąc słoneczne promienie, leżąc na gorących plażach i pluskając się w spokojnych falach Morza Bałtyckiego.

Nie każdy jednak wie, że Łeba to nie tylko plaża i morze, ale też ciekawe miejsca, zabytkowe budowle i świetne atrakcje dla każdego. Oprócz miejsc kultu religijnego, jakim jest kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz relikwii św. Jakuba Apostoła, Łeba oferuje nam mnóstwo miejsc wartych zobaczenia. Jednym z nich niewątpliwie jest pobliski Słowiński Park Narodowy, ze znanymi wszystkim wędrującymi wydmami piaszczystymi. Warto zobaczyć je na własne oczy, tak samo jak warto zobaczyć choć jedno z jezior – Gardno lub Łebsko – znajdujące się na terenie Parku Narodowego.

Łeba jest miejscowością świetnie przystosowaną dla całych rodzin, spędzających tutaj swoje urlopy, czy wakacje. Jednym z miejsc, które bardzo chętnie odwiedzą dzieci jest Park Dinozaurów, w którym spotkać można ogromne stwory, rodem z filmów science fiction. Pobyt w tym parku wywołuje ogromne wrażenie na przebywających w nim dzieciach. Innym miejscem stworzonym ku radości maluchów jest Wodny Plac Zabaw. Jest to kompleks wodnych atrakcji dla dzieci, dających im ogromną frajdę z każdej godziny tam spędzonej. Atrakcji jest tak wiele, że można tam spędzić cały dzień. Miejscem absolutnie wyjątkowym, koniecznym do odwiedzenia jest Muzeum Motyli, prezentujące odwiedzającym całe mnóstwo niesamowitych, wyjątkowych okazów motyli i innych owadów z całego świata.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>