Bezkresne morze. Jak okiem sięgnąć – tylko woda i woda. Fale rozbijające się o brzeg. Piana z samego rana, do tego może nawet uda się znaleźć jakąś całą muszelkę o wschodzie słońca. Rozgrzany, palący piasek i przyjemny chłód morskiej wody. Jeżeli to jest właśnie to, o czym marzysz, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Zdecydowanie powinieneś wybrać się do Łukęcina. Miejscowość ta posiada tak wiele walorów zdrowotnych, że jeszcze do 2005 roku uznawana była za miejscowość, która z powodzeniem mogłaby pełnić funkcje uzdrowiskowe. A to już mówi na pewno wiele samo za siebie.

Plaża w Łukęcinie jest uznawana za jedną z najlepszych, najbardziej zadbanych i najrozleglejszych w całej okolicy. Bez dwóch zdań jest to świetny powód, żeby to właśnie z niej skorzystać. Łukęcin na mapie Polski położony jest w województwie zachodniopomorskim, między Dziwnówkiem a Pobierowem na Wybrzeżu Trzebiatowskim. Niegdyś należał do Niemiec i posiadał nazwę Luchentin, a z racji swojej historii wielu Niemców – turystów możemy tu dzisiaj spotkać.

Łukęcin zamieszkuje rzadko spotykana liczba mieszkańców, nawet jak na miejscowość turystyczną nad morzem – ledwo 146 osób. Mimo to, baza noclegowa przygotowana jest na przyzwoitą liczbę turystów. Noclegi w Łukęcinie [oferty pod hasłem „noclegi Łukęcin”] może nie są znane i tak popularne, jak w sąsiednich miejscowościach, ale z pewnością ich cena jest co najmniej bardzo konkurencyjna. To świetna informacja dla tych, którzy cenią sobie oszczędności. Zdecydowanie warto jest jak najszybciej skontaktować się z gospodarzami i uzgodnić warunku naszego pobytu. Łukęcin to nie tylko woda i piasek. To również miejsce idealne do gry w golfa. Znajduje się tu ogromne, niepowtarzalne w bliższej okolicy pole golfowe, na którym możemy nabyć lub udoskonalić nowe umiejętności. Sport tak znany sławnym i bogatym osobistościom może być już dziś lepiej znany także Tobie – na miejscu na pewno będziesz miał okazję skorzystać z z profesjonalnych usług zawodowego trenera. Osada, choć niewielka, kusi. Przyciąga tych, którzy pragną prawdziwego relaksu i wypoczynku w ciszy i spokoju nad morzem. Jeżeli należysz do grupy takich osób, nie czekaj – daj się zaprosić w progi Łukęcina.

This article has 1 comments

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>